Програм

Понедељак:

08.00 Најава програма и Календар
08.30 Избор из вечерњег програма
09.00 Трећи час
09.30 Архијерејска недјељна бесједа
10.00 Саборник
12.00 Шести час
12.15 Чуда Божија у XX вијеку
12.30 Догодило се на данашњи дан
12.50 Календар
13.00 Ризница
14.00 О Светом Петру Цетињском
14.30 Да ли сте знали
14.35 Класична музика
15.15 Девети час
15.30 Капи живе воде
15.40 Обавјештења
15.55 Календар
16.00 Јефрем Сирин – псалми
16.30 Разговори о вјери
17.00 У жижи
17.30 Излог Светигоре
18.00 Вечерња служба
18.30 Без гусала разговора нема
19.00 Народна музика и Обавјештења
19.20 Календар за наредни дан
19.30 Споменак
20.00 Данас актуелно
20.30 Катихизис: Иконостас
21.00 Да вас нико не превари
23.00 Ноћни програм
00:00 Полуноћница(молитва)
00:30 Кроз старе списе-Пеђа Вукић (реприза емисије од суботе)
01:00 Житија Светих војсковођа-Зоран Ристовић
01:30 Дјеца апокалипсе или Јерусалим од злата-о. Јован Ћулибрк
02:30 Бесједа
03:00 Ризница (од претходног дана)
04:00 Чуда Божија у ХХ вијеку-Маја Радовић
04:30 Духовна музика
05:00 Искра у камену-Божо Ђурановић
06:00 Јутарња молитва
06:15 Календар
06:30 Да ли сте знали
07:00 Јефрем Сирин
07:30 Споменак
08:00 Катихизис: реприза од претходне ноћи

Уторак:

08.00 Најава програма и Календар
08.30 Избор из вечерњег програма
09.00 Трећи час
09.30 Катихизис – реприза емисије од синоћ
10.00 Саборник
12.00 Шести час
12.15 Чуда Божија у XX вијеку
12.30 Догодило се на данашњи дан
12.55 Календар
13.00 Ризница
14.30 Цвјетник поезије
15.15 Девети час
15.30 Капи живе воде
15.40 Обавјештења
15.50 Календар
16.00 Јефрем Сирин – псалми
16.30 Разговори о вјери
17.00 У жижи
18.00 Вечерња служба
18.30 Без гусала разговора нема
19.00 Народна музика и Обавјештења
19.20 Календар за наредни дан
19.30 Споменак
20.00 Данас актуелно
20.30 Катихизис: Стари Завјет
21.00 Вјером кроз живот
23.00 Ноћни програм
00:00 Полуноћница (молитва)
00:30 Питајте Свештеника (реприза емисије од недјеље)
02:30 Бесједа
03:00 Ризница (од претходног дана)
04:00 Чуда Божија у ХХ вијеку-Маја Радовић
04:30 Духовна музика
05:00 Цвјетник поезије
05:30 Православни појмовник-Ивана Ј.
06:00 Јутарња молитва
06:15 Календар
06:30 Да ли сте знали
07:00 Јефрем Сирин
07:30 Споменак
08:00 Катихизис:реприза од претходне ноћи

Сриједа:

08.00 Најава програма и Календар
08.30 Избор из вечерњег програма
09.00 Трећи час
09.30 Катихизис – реприза емисије од синоћ
10.00 Саборник
12.00 Шести час
12.15 Чуда Божија у XX вијеку
12.30 Догодило се на данашњи дан
12.55 Календар
13.00 Ризница
14.30 Класична музика
15.15 Девети час
15.30 Капи живе воде
15.40 Обавјештења
15.50 Календар
17.00 У жижи
18.00 Вечерња служба
18.30 Без гусала разговора нема
19.00 Народна музика и Обавјештења
19.20 Календар за наредни дан
19.30 Споменак
20.00 Данас актуелно
20.30 Катихизис: Савремено богословље
21.30 Катедра
23.00 Ноћни програм
00:00 Полуноћница (молитва)
00:30 О Св.Петру-Пеђа Вукић (реприза емисије од понедјељка)
01:00 Савремена православна теологија- о.Милан
01:30 Музика са истока
02:30 Бесједа
03:00 Ризница (од претходног дана)
04:00 Чуда Божија у ХХ вијеку-Маја Радовић
04:30 Духовна музика
05:00 И би ријеч-Зоран Гргуревић
06:00 Јутарња молитва
06:15 Календар
06:30 Да ли сте знали
07:00 Јефрем Сирин
07:30 Споменак
08:00 Катихизис:реприза од претходне ноћи

Четвртак:

08.00 Најава програма и Календар
08.30 Избор из вечерњег програма
09.00 Трећи час
09.30 Катихизис – реприза емисије од синоћ
10.00 Саборник
12.00 Шести час
12.15 Чуда Божија у XX вијеку
12.30 Догодило се на данашњи дан
12.55 Календар
13.00 Ризница
14.30 Класична музика
15.15 Девети час
15.30 Капи живе воде
15.40 Обавјештења
15.50 Календар
16.00 Јефрем Сирин – псалми
16.30 Разговори о вјери
17.00 У жижи
18.00 Вечерња служба
18.30 Без гусала разговора нема
19.00 Народна музика и Обавјештења
19.20 Календар за наредни дан
19.30 Споменак
20.00 Данас актуелно
20.30 Катихизис: Нови Завјет
21.00 Ријеч посјеч
23.00 Ноћни програм
00:00 Полуноћница (молитва)
00:30 Вјером кроз живот
01:30 Гусле:
02:30 Бесједа
03:00 Ризница (од претходног дана)
04:00 Чуда Божија у ХХ вијеку-Маја Радовић
04:30 Духовна музика
05:00 Антологија бесједништва-Зоран Ристовић
06:00 Јутарња молитва
06:15 Календар
06:30 Да ли сте знали
07:00 Јефрем Сирин
07:30 Споменак
08:00 Катихизис: реприза од претходне ноћи

Петак:

08.00 Најава програма и Календар
08.30 Избор из вечерњег програма
09.00 Трећи час
09.30 Катихизис – реприза емисије од синоћ
10.00 Саборник
12.00 Шести час
12.15 Чуда Божија у XX вијеку
12.30 Догодило се на данашњи дан
12.55 Календар
13.00 Ризница
14.30 Житија светих војсковођа и војника
14.35 Класична музика
15.15 Девети час
15.30 Капи живе воде
15.40 Обавјештења
15.50 Календар
16.00 Записи
16.30 Разговори о вјери
17.00 У жижи
18.00 Вечерња служба
18.30 Без гусала разговора нема
19.00 Народна музика и Обавјештења
19.20 Календар за наредни дан
19.30 Споменак
20.00 Данас актуелно
20.30 Катихизис: Историја
21.30 Научно оправдање Библије – доказ стварања
23.00 Ноћни програм
00:00 Полуноћница (молитва)
00:30 Катедра (реприза емисије од сриједе)
01:30 Музика са истока
02:30 Бесједа
03:00 Ризница (од претходног дана)
04:00 Чуда Божија у ХХ вијеку-Маја Радовић
04:30 Богословље данас – о. Гојко Перовић
06:00 Јутарња молитва
06:15 Календар
06:30 Да ли сте знали
07:00 Јефрем Сирин
07:30 Споменак
08:00 Катихизис: реприза од претходне ноћи

Субота:

08.00 Најава програма и Календар
08.30 Избор из вечерњег програма
09.00 Трећи час
09.30 Катихизис – реприза емисије од синоћ
10.00 Саборник
12.00 Шести час
12.15 Чуда Божија у XX вијеку
12.30 Догодило се на данашњи дан
12.55 Календар
13.00 Ризница
14.30 Класична музика
15.15 Девети час
15.30 Капи живе воде
15.40 Обавјештења
15.50 Календар
16.00 Јефрем Сирин – псалми
16.30 Антологија бесједништва
17.00 Музика кроз вријеме
18.00 Вечерња служба
18.30 Без гусала разговора нема
19.00 Народна музика и Обавјештења
19.20 Календар за наредни дан
19.30 Споменак
20.00 Данас актуелно
20.30 Репортажа
21.30 Огледало
23.00 Ноћни програм
00:00 Полуноћница (молитва)
00:30 Ријеч посијеч (реприза емисије од четвртка)
01:30 Гусле
02:30 Бесједа
03:00 Ризница (од претходног дана)
04:00 Чуда Божија у ХХ вијеку-Маја Радовић
04:30 Духовна музика
05:00 Тумачење јеванђеља
06:00 Јутарња молитва
06:15 Календар
06:30 Да ли сте знали
07:00 Јефрем Сирин
07:30 Споменак
08:00 Катихизис: реприза од претходне ноћи

Недеља:

08.00 Најава програма и Календар
08.30 Избор из вечерњег програма
09.00 Литургија – директан пренос
10.30 Актуелности, дописници јављају, информације са Интернета, Капи живе воде, Обавјештења.
12.00 Календар
12.10 Гусле моје, дико рода мога
12.30 Догодило се на данашњи дан
15.10 Календар
15.20 Капи живе воде
15.30 Дјеца апокалипсе или Јерусалим од злата
16.30 Тумачење Светог Јеванђеља
17.00 Празнични катихизис
18.00 Акатист
18.30 Без гусала разговора нема
19.00 Народна музика и Обавјештења
19.30 Споменак
20.00 Данас актуелно
20.30 Бесједа са Литургије
21.00 Питајте свештеника
23.00 Ноћни програм
00:00 Полуноћница (молитва)
00:30 Доказ стварања-Мирољуб Петровић (реприза емисије од петка)
01:30 Музика са Истока-Асим Сарван
02:30 Бесједа
03:00 Ризница (од претходног дана)
04:00 Чуда Божија у ХХ вијеку-Маја Радовић
04:30 Духовна музика
05:00 Српски писци
06:00 Јутарња молитва
06:15 Календар
06:30 Да ли сте знали
07:00 Јефрем Сирин
07:30 Споменак
08:00 Катихизис: реприза од претходне ноћи

Празник:

08.00 Најава програма и Календар
08.30 Празнични катихизис
09.00 Литургија – директан пренос
10.30 Актуелности, дописници јављају, информације са Интернета, Капи живе воде, Обавјештења.
12.00 Календар
12.15 Чуда Божија у XX вијеку
12.30 Догодило се на данашњи дан
13.00 Ризница
14.30 Класична музика
15.15 Календар
15.30 Капи живе воде
15.40 Обавјештења
16.00 Празнична бесједа аве Јустина
17.00 У жижи
17.30 Празнични катихизис
18.00 Вечерња служба
18.30 Без гусала разговора нема
19.00 Народна музика и Обавјештења
19.20 Календар за наредни дан
19.30 Споменак
20.00 Данас актуелно
20.30 Катихизис (редовни)
21.00 Редовна емисија за тај дан
21.30 Редовна емисија за тај дан
22.30 Бесједа са Литургије
23.00 Ноћни програм

Advertisements